Create an Account

Registering for this site is easy. Just fill in the fields below, and we'll get a new account set up for you in no time.

Account Details

Profile Details

Name (required)

This field can be seen by: Everyone

Who can see this field?
Surname (required)

This field can be seen by: Everyone

How old are you? (required)

This field can be seen by: Everyone

What's your job? (required)

This field can be seen by: Everyone

What's your car model? (required)

This field can be seen by: Everyone

Website & Forum Kuralları

Forum Rules

Registration to this forum is free! We do insist that you abide by the rules and policies detailed below. If you agree to the terms, please check the ‘I agree’ checkbox and press the ‘Register’ button below. If you would like to cancel the registration,return to the forums index.

Forum Kuralları

www.re78.net’e üye olmak ücretsizdir. Aşağıda yer alan genel Forum Kurallarını dikkate almanızı ve kesin olarak uymanızı bekliyoruz. Bu sözleşme www.re78.net ile forum üyeleri arasında üyelik başvurusu sırasında yapılmıştır. Foruma üye olanlar, aşağıda yazılanları okuduklarını, onayladıklarını ve kabul ettiklerini garanti ederler.

1. Forumda aktif olabilmek icin üye olmanız gerekmektedir. Böylece foruma mesaj gönderebilir, daha önce gönderilen konulara cevap yazabilirsiniz.

2. Forumumuza üyelik yaş sınırı minimum 13 tür.

3. Forumda kayıt’ın onaylanması Adminler tarafından geçekleştirilir.

4. Forum üyeliği için kayıt sırasında gerekli kısımları doldurmayan kişilerin üyelikleri onaylanmayacaktır.

5. Forum üyeliği için kayıt sırasında gerekli kısımları doldurmayan kişilerin üyelikleri onaylanmaz.

6. www.re78.net üyeliği kişiseldir kimseye devredilemez. Üye olan herkes kendi Şifresini ve kullanıcı adını korumakla yükümlüdür. Bu yüzden oluşabilecek sorunlardan www.re78.net sorumlu değildir.

7. Forum yönetimi, üyenin üyelik başvurusuna yazdığı her bilgiyi doğru olarak kabul eder. Bu bilgilerin yanlış olmasından dolayı meydana gelebilecek herhangi bir teknik ve/veya kanuni arzdan sorumlu değildir.

8. Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Bilinmesi gereken bir husus da, gönderilecek mesajların, forum alanlarında belirtilecek fikirlerin veya videoların hiçbiri, olumlu veya olumsuz, forum yönetimini ve www.re78.net sitesini bağlamamaktadır ve forum yönetimi herhangi bir kanun yaptırımında üyenin savunuculuğunu üstlenmez, üyeler kendi sorumlulukları ile başbaşadır. Forum yönetimi hiçbir şekilde bu tür durumlarda üyeye destek olacağı vaadinde de bulunmaz.

9. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez. (Hack, crack, warez istegi içeren mesajlar; illegal link, içerik ve yazi yollanamaz.).

10. Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsi, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcilarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

11. Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme yayınlayaıp msg olarakta atamaz ya da iletemez. Aksini yaptığı taktirde Siteden silinene kadar mesaj sahibi meshuldur, forum’u ve yönetimini bağlamaz

12. Ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi yayınlayamaz. ( Sponsorlar Hariç )

13. Forum üyeleri, diledikleri an tek taraflı olarak üyeliklerini iptal ettirebilirler. Ancak iptal işlemi, söz konusu kullanıcıların üyelikleri sırasında gerçekleştirdikleri icraatların sorumluluğunun sona erdiği anlamına gelmez.

14. Üzerinde Copyright hakkı bulunan ve başka site veya kişlere ait olan materyaller izinsiz olarak forum alanına mesaj olarak yazılamaz . Aksi takdirde www.re78.net, üyenin yukarıda belirtilen türdeki mesajlarını silme ve üyenin üyeliğini tamamen iptal etme hakkını mahfuz tutar.

15. Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamazlar. Küfürlü, tehditkar, karşı tarafı rencide edecek, genel ortamı bozmaya yönelik her türlü mesaj yasaktır. Bu tarz mesajlar yöneticiler tarafından forumdan silineceği gibi gerekli durumda üye uyarılır veya forumdan ihraç edilir. Bu kural Özel mesaj yolu ile gönderilen mesajlar içinde geçerlidir.

16. Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiplerdir.

17. Forumda yayınlanan resim, dosya ve videolar:

a. www.re78.net forumunda yayınlanan veya linki verilen resim, video ve dosyalardan üyelerin kendileri sorumludurlar. Forum yönetimi ve forum sorunlu değildir yaptırımlar doğrudan forum üyesine gelicektir.

b. Forum ve www.re78.net yayınlanan tüm bu dosyalar tamamıyle bilgilendirme amaçlı olup, oluşturacağı iyi veya kötü hiçbir sonuçtan www.re78.net sorumlu tutulamaz.

c. Türkiye’den illegal görüntülere sahip her türlü araç videolarının yayınlanması yasaktır. Ayrıca bu tür videoların ülkemizde suç delili olduğunu hatırlatırız.

d. Buradaki videoların bir çoğu profesyonel dublörlerce gerçekleştirilmektedir. Bunu unutmayınız, denemeye kalkışmayınız.

e. Din, dil, ırk propagandası yapan; siyasi mesajlar veren; pornografik materyaller içeren; yasadışı davranışlara teşvik eden ve özendiren dosyaların yayınlanması kesinlikle yasaktır ve uzaklaştırma cezasına çarptırılırlar.

f. www.re78.net adminleri ve moderatör’leri uygun görmedikleri dosya ve dosya linklerini, ve mesajları tekrar düzenleme ve gerekirse silme yetkisine sahiptirler.

18. Forumda site hakkında ve yönetim / yönetici tarafından uygulanan cezalar için hiçbir konu açılamaz. Öğrenilmek istenen bir konu var ise mail yolu ile yöneticiye bildirilerek cevaplanması istenebilir. Forum içerisine site ve yönetim / yönetici hakkında açılan tüm konular silinir, açan kişi uyarılır ve tekrarında forumdan ihraç edilir.

Forum Yetkilileri (Admin, Moderator, Co-Moderator)
19. Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiplerdir.

20. Forum yönetimi, forum alanının genel ahlak ve felsefesine ters düşecek herhangi bir ideoloji veya materyalin forum içerisinde yer almasına izin vermez.

21. Forum kurallarına uymayan üyeler gerekli hallerde yöneticiler tarafindan uyarılıp, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir . Kaydı silinen üyenin foruma başka kullanıcı adı ile kaydına izin verilemez/silinir.

22. Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerine saklıdır ve gerek görüldüğü her an güncellenebilir. Yürürlükte olan veya güncellenen forum kurallarını kabul etmeyen kullanıcılar üyeliklerinin iptalini isteme hakkına sahiptirler.

23.Teknik aksaklıklardan dolayı www.re78.net’de hata ya da kesinti olabilir. www.re78.net, hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.

24. www.re78.net Kurallarına uymayan Katılımcıların Foruma yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabılır.

25. www.re78.net Kurallari her Zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O Zaman öyle bir Kural yoktu diye itiraz edilemez.

26.Yazılan konular sadece bilgi amaçlıdır, uygulamadan doğacak hasarlar yuzunden www.re78.net sorumluluk kabul etmez

www.re78.net’e Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarini tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir Beyanat kabul edilmez.